Majstrovstvá okresu v orientačnom behu

 

Dňa 17. 4. 2018 sa v parku na Sihoti konali Školské majstrovstvá okresu v orientačnom behu. Žiaci a žiačky úspešne reprezentovali našu školu a umiestnili sa na popredných miestach.

IMAG2561

Na majstrovstvá kraja v orientačnom behu postupujú družstvá:

 

SŠ – D, SŠ – CH , ktoré sa umiestnili na prvom mieste.

Za jednotlivcov postupujú:

SŠ – CH Černák Radoslav sexta A

SŠ – D Bodo Michaela kvinta A

ZŠ – CH Lidík Matej tercia A

ZŠ – D Brázdilová Tereza kvarta A

            Zúbková Ema tercia A

            Juríčková Nela tercia A

 

Ďalšie foto sú vo fotogalérii, výsledky si môžete pozrieť nižšie. 

 

Súťaž jednotlivcov:

ZŠ – D

1.Brázdilová Tereza – kvarta A

6. Zubková Ema – tercia A

8. Juríková Nela – tercia A

11. Bodo Christina Viktoria – tercia A

 

ZŠ – CH

5. Lidik Matej – tercia A

12. Jahn   Matúš – kvarta A

 

Súťaž družstiev:

ZŠ – D

3. miesto družstvo B: Bodo Victoria, Ardomová Sarah, Gavarová Terézia, Brázdilová Tereza

4. miesto družstvo A: Zúbková Ema, Juríčková Nela kvarta A, Krnáčová Ema, Široká Kristína sekunda A

 

ZŠ – CH

4. miesto družstvo B: Jahn Matúš kvarta A, Lidik Matej, Mihalčín Filip tercia A, Toman Tomáš sekunda A

7. miesto družstvo A: Jando Jakub, Halvoň Patrik, Svoboda Vladimír kvarta A, Zubko Nikolaj tercia A,

 

Súťaž jednotlivcov:

SŠ – D

3. Grexová Sára sexta A

4. Viteková Paulína IV.A

7. Škoricová Petra oktáva A

8. Bodo Michaela kvinta A

9. Jahnová Kristína oktáva A

 

SŠ – CH

2. Masár Filip oktáva A

3. Masányi Peter oktáva A

6. Čurila Jakub septima A

9. Černák Radoslav sexta A

10. Súkenník Sebastian oktáva A

11. Halvoň Pavol sexta A

13. Tomek Marek III.A

 

SŠ – D družstvá

1.miesto družstvo A: Viteková Paulína IV.A, Škoricová Petra, Jahnová Kristína oktáva A, Grexová Sára sexta A

3.miesto družstvo B: Bodo Michaela, Hrabinová Tamara, Krajčírová Katarína, Kollárová Laura, kvinta A

 

SŠ – CH družstvá

1.miesto družstvo A: Čurilla Jakub septima A, Skladaný Daniel III.A, Masár Filip, Massányi Peter oktáva A

3.miesto družstvo B: Súkennik Sebastián oktáva A, Tomek Marek III.A, Halvoň Pavol, Černák Radoslav sexta A

  

Mgr. Ľubomíra Komorová

 

© 2017 Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského, Piaristická 6, 949 01 Nitra, e-mail: skola@pgjknr.sk, Tel.: 037 2300200