Šport
There are no translations available.

Školské majstrovstvá kraja v orientačnom behu

 

Dňa 9. 5. 2018 sa v Brezovom hájiku konali Školské majstrovstvá kraja v orientačnom behu.

IMAG2599

Výsledky:

Read more...
 
There are no translations available.

Majstrovstvá okresu v orientačnom behu

 

Dňa 17. 4. 2018 sa v parku na Sihoti konali Školské majstrovstvá okresu v orientačnom behu. Žiaci a žiačky úspešne reprezentovali našu školu a umiestnili sa na popredných miestach.

IMAG2561

Na majstrovstvá kraja v orientačnom behu postupujú družstvá:

 

SŠ – D, SŠ – CH , ktoré sa umiestnili na prvom mieste.

Za jednotlivcov postupujú:

SŠ – CH Černák Radoslav sexta A

SŠ – D Bodo Michaela kvinta A

ZŠ – CH Lidík Matej tercia A

ZŠ – D Brázdilová Tereza kvarta A

            Zúbková Ema tercia A

            Juríčková Nela tercia A

 

Ďalšie foto sú vo fotogalérii, výsledky si môžete pozrieť nižšie. 

Read more...
 
There are no translations available.

Celoškolské športové dni

V dňoch 26.1. a 29.1. 2018 sa na našej škole po šiestykrát uskutočnili Celoškolské športové dni. V piatok sme začali zumbamaratónom pre žiakov základnej školy a nižšieho gymnázia. Precvičovala profesionálna precvičovateľka Kristína Olejárová, ktorá roztancovala nielen všetky deti, ale aj pani učiteľky a pomocníčky.

P1010216

Po nich sa v medzitriednom turnaji vo vybíjanej stretli žiaci vyššieho gymnázia, z ktorého sa zrodil nový majster školy- SEXTA A.

V pondelok 29.1.2018 športové dni najskôr pokračovali súťažami študentov vyššieho gymnázia- silovým viacbojom a sily si zmerali na prekážkovej dráhe.

Žiaci nižšieho gymnázia, IV. A ZŠ a V.A ZŠ neskôr zohrali medzi sebou vzájomné zápasy vo vybíjanej. Víťazom nižšieho gymnázia v tomto roku je TERCIA A.

Všetci zúčastnení, spolu 296 žiakov a študentov, si tieto dni naplno užili a prebudili sme v nich športového ducha.

Fotogaléria

Read more...
 
There are no translations available.

Školské majstrovstvá okresu v cezpoľnom behu 2017

 

Dňa 27. – 28. septembra 2017 sa konali v parku na Sihoti školské majstrovstvá okresu v cezpoľnom behu v kategórii základných a stredných škôl.

Našu školu reprezentovali títo žiaci:

ZŠ – D
Gavorová Terézia sekunda A, Turbová Chiara tercia A, Zubková Ema tercia A
SMOCBD2017m
ZŠ – CH
Halvoň Patrik kvarta A, Lidik Matej tercia A, Zubko Nikolaj tercia A

SMOCCHD2017m

SŠ – D
Tomíková Karin I. A - 9. m., Hrabinová Tamara kvinta A, Dolníková Natália II.A

 

SŠ – CH
Kmeťo Dominik IV. A - 5. m., Čurilla Jakub septima A - 8. m., Massanyi Peter oktáva A - 18. m.

SMOCCHD22017m
Súťaž družstiev SŠ – CH
2.miesto: Kmeťo Dominik IV.A - 5. m., Čurilla Jakub septima A - 8. m., Massanyi Peter oktáva A - 18. m.

SMOCCH22017m


Zúčastneným aj umiestneným pretekárom ďakujeme za reprezentáciu školy.

 

Mgr. Ľubomíra Komorová

 
There are no translations available.

Majstrovstvá Slovenska v orientačnom behu 2017

 

Majstrovstvá Slovenska v orientačnom behu sa konali v dňoch 13. a 14. júna 2017 v Piešťanoch. Našu školu reprezentovalo 8 žiakov.

V kategórii SŠ chlapci v súťaži družstiev obsadili naši žiaci pekné piate miesto. Družstvo štartovalo v zložení: Čurilla Jakub (sexta A), Masár Filip, Súkerník Sebastian (septima A), Skladaný Daniel (II.A).

V súťaži jednotlivcov nás reprezentovali v kategórii ZŠ chlapci Ardon Andrej (kvarta A), Svoboda Vladimír (tercia A)
V kategórii SŠ dievčatá štartovali Dulíková Ema, Greksová Sára (obe kvinta A). V silnej konkurencii sa im síce nepodarilo obsadiť popredné miesta, ale ďakujeme za prejavenú snahu a bojovnosť.

Za peknú reprezentáciu školy ďakujeme všetkým pretekárom.

MSROB2017m

 
There are no translations available.

Obvodné kolo a majstrovstvá okresu nitrianskeho kraja žiakov a žiačok stredných škôl v atletike 2017

 

3. mája 2017 sa konali na atletickom štadióne Stavbár v Nitre. Našu školu reprezentovalo 27 športovcov, ktorí sa umiestnili nasledovne:

Výsledky majstrovstiev okresu Nitra

Chlapci

  • 100m:  4. Gaži Martin 12,08s, IV.B;  13. Vencelík Tomáš 12,65s, II.A; 18. Tomek Marek 13,08s, II.A
  • 200m: 5. Kukučka Adrián 25,63s, III.A; 6. Nagy Adrián 26,19s, II.B; 18. Hronec Martin 29,89s, I.C;        20. Lepjak Maxim 30,99s, I.B; 23. Pavlovič Adam 32,36s, I.A
  • 400m: 4. Krajčír Šimon 58,83s, sexta; 6. Vyhnálik Tomáš 60,02s, I.C;11. Vrabec Marek 65,86s, II.B
  • 800m: 2. Kmeťo Dominik 2:09,83, III.A; 11. Lešš Michal 2:58,87, I.B
  • Skok do diaľky: 10. Vencelík Tomáš 4,54 m, II.A; 11. Vyhnálik Tomáš 4,28 m, I.C; 15. Lepjak Maxim 3,96 m, I.B; 16. Pavlovič Adam 3,92 m, I.A; 17. Hronec Martin 3,83 m, I.C
  • Skok do výšky: 3. Vyhnálik Tomáš 1,55 m, I.C
  • Vrh guľou: 3. Greguš Jaroslav 15,18 m, I.A; 6. Balla Matej 10,85 m, III.A; 8. Nagy Adrián 9,72 m, II.B
  • Hod diskom: 2. Greguš Jaroslav 48,07 m, I.A
  • Hod oštepom: 5. Balla Matej 30,99m, III.A

Dievčatá

  • 100 m: 20. Plevová Alexandra 16,03s, I.B; 27. Šabová Alexandra 18,05s, I.B
  • 200 m: 12. Tábiová Anna 32,81s, kvinta A; 14. Križanová Jennifer 36,34s, II.A; 15. Grežová Jasmína 37,96s, I.B
  • 400 m: 4. Chalková Karolína 1:16,80, I.B
  • 1500 m: 6. Stoláriková Petra 6:55,7, I.C
  • Skok do diaľky: 16. Tábiová Anna 3,65 m, kvinta A; 19. Kaka Mirna 3,35 m, I.B; 20. Csámpaiová Laura 3,34 m, II.A; 26. Kopčeková Lenka 2,40 m, I.B
  • Vrh guľou: 11. Csámpaiová Laura 6,60 m, II.A; 13. Tóthová Viktrória 6,18 m, II.A
  • Hod oštepom: 3. Mišiaková Hana 11,37 m, II.A

Umiestnenie na majstrovstvách kraja
medajlové umiestnenia:

  • 2. miesto- Greguš Jaroslav - hod diskom
  • 3.miesto- Greguš Jaroslav - vrh guľou
  • 3. miesto- Dominik Kmeťo - 800m

Všetkým športovcom gratulujeme k dosiahnutým výsledkom a ďakujeme za reprezentáciu školy.

Mgr. Svoradová Lacinová

 
There are no translations available.

Školské majstrovstvá kraja v orientačnom beh 2017

 

Dňa 4. mája 2017 sa konali školské majstrovstvá kraja v orientačnom behu v parku na Sihoti.

V kategórií družstiev SŠ-CH sa na 1. mieste umiestnilo družstvo v zložení: Čurilla Jakub sexta A, Miček Andrej IV.C, Skladaný Daniel II.A, Súkenník Sebastián septima A.

SSCH2017m
V kategórií družstiev SŠ-D sa na 2. mieste umiestnili: Dulíková Ema kvinta A, Greksová Sára kvinta A, Jahnová Kristína septima A, Viteková Paulína III.A.

SSD2017m
V kategórií družstiev ZŠ-CH sa na 2. mieste umiestnili: Ardon Andrej kvarta A, Jando Jakub tercia A, Masár Matúš kvarta A, Svodoba Vladimír tercia A

ZSCH2017m
V kategórií ZŠ-D sa na 2. mieste umiestnili: Hrabinová Tamara kvarta A, Juríčková Nela sekunda A, Košudová Karolína sekunda A, Zubková Ema sekunda A

ZSD2017m

Kategória jednotlivci:
SŠ –CH:
1. m. Čurilla Jakub sexta A, 2. m. Miček Andrej IV. C, 3. m. Skladaný Daniel II. A
ZŠ – CH:
3. m. Svoboda Vladimír tercia A
SŠ – D:
3. m. Dulíková Ema kvinta A

Na majstrovstvá SR v orientačnom behu, ktoré sa budú konať dňa 13. – 14. júna 2017 v Piešťanoch, postúpilo družstvo SŠ- chlapci .

Za jednotlivcov postúpili:
SŠ-D: Dulíková Ema kvinta A, Greksová Sára kvinta A
;
ZŠ-CH: Svoboda Vladimír tercia A


Všetkým pretekárom ďakujeme a budeme držať palce postupujúcim na majstrovstvách Slovenska

MKOB2017m

 

 
There are no translations available.

Majstrovstvá okresu Nitra SŠ v stolnom tenise

 

Dňa 3. decembra 2014 sa konali Majstrovstvá okresu Nitra stredných škôl v stolnom tenise. Usporiadateľom bolo športové gymnázium v Nitre. Zúčastnilo sa ho osem škôl.

Poradie:

  1. ŠG Nitra
  2. Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského
  3. Stredná priemyselná škola stavebná
  4. Stredná priemyselná škola elektrotechnická

Vo finále športové gymnázium tesným výsledkom 3:2 porazilo našich hráčov.

         Školu reprezentovali – Erik Báleš III.A, František Zrubec septima A, Martin Pupík I.C a Filip Tóth kvarta A, ktorí získali pohár a diplom za II. miesto.

Ďakujeme za dobrú reprezentáciu školy!

 

 
There are no translations available.

Súhrn výsledkov školských športových súťaží od začiatku šk. roka 2014/2015

 

 

Školské majstrovstvá okresu Nitra v cezpoľnom behu žiakov a žiačok základných škôl

Súťaž družstiev ZŠ dievčatá:

1. miesto – postup na MK v CB

Ivančíková Lucia kvinta A

Mikulášiková Rebeka kvinta A

Škoricová Petra kvinta A

Súťaž družstiev ZŠ chlapci:

2. miesto

Masár Filip kvinta A

Čurilla Jakub kvarta A

Zalabai Juraj kvarta A

Školské majstrovstvá okresu Nitra v cezpoľnom behu žiakov a žiačok stredných škôl

Súťaž družstiev SŠ dievčatá:

2.miesto

Mydlíková Katarína III.C

Kuricová Kristína III.C

Šinkorová Viktória I.A

Súťaž jednotlivcov SŠ dievčatá:

Mydlíková Katarína III.C – 1.miesto postup na majstrovstvá kraja v CB

Školské majstrovstvá Nitrianskeho kraja v cezpoľnom behu žiakov a žiačok stredných škôl

Mydlíková Katarína III.C – 3.miesto

 

 

Školské majstrovstvá okresu v bedmintone ZŠ a 8.-ročných gymnázií

1.miesto – postup na MK

Masár Filip kvinta A

Zalabai Juraj kvarta A

 

 
There are no translations available.

14. KALAZANSKÉ HRY V TRENČÍNE

 

 

Dňa 11.6.2014 (streda) sa v Trenčíne uskutočnil 14.ročník Kalazanských hier. Našu školu reprezentovelo spolu 47 športovcov.

 

ŠACH :

Anas Hammad kvarta A; Kristián Marciš III.C; Kristína Pavlovičová septima A;

 

STOLNÝ TENIS :

František Ján Zrubec sexta A; Erik Báleš III.A; Kristína Zrubcová sekunda A; Monika Zajková II.A    

 

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL :

Martin Gaži I.C; Erik Šramaty I.C; Tereza Macková I.A; Alexandra Kopečná II.A; Juliana Koprdová I.C; Sabína Čampaiová I.C; Marek Štefanko II.B

 

BOWLING :

Tomáš Gubáň III.C; Michal Bárta sexta A; Tomáš Tkáč II.A; Dávid Stolárik III.B; Tomáš Vrabec kvarta A; Petra Škoricová kvarta A; Sandra Kluková III.B; Adriana Plevková I.C; Liliana Stesňáková I.C; Petra Vrabcová I.A

 

PLÁVANIE :

Tibor Zalabai sexta A; Ondrej Dubaj septima A; Samuel Pavlovič septima A; Adriana Lieskovská príma A; Ladislava Martonková kvarta A; Romana Ševčíková II.A

    

BEDMINTOM :

Filip Masár kvarta A; Daniel Kurucz septima A; Kristína Blehová sexta A; Kristína Mandíková I.C

 

CEZPOĽNÝ BEH :

Lucia Ivančíková kvarta A; Ema Dulíková sekunda A; Kristína Jahnová kvarta A; Sára Greksová sekunda A; Rebeka Mikulášiková kvarta A; Filip Tóth tercia A; Jakub Brázdil tercia A; Šimon Krajčír tercia A; Juraj Zalabai tercia A; Martin Sedlár tercia A; Anna Tábiová sekunda A

 

Vo všetkých športoch, okrem plážového volejbalu MIX, súťažili kategórie chlapcov a dievčat osobitne.

 

Naša škola získala celkovo 12 medailových umiestnení :

        1.miesto – 3; 2. miesto – 4; 3. miesto – 5

 

Vyhodnotenie škôl:

       1.miesto- Trenčín ; 2. miesto- Nitra; 3. miesto- Prievidza

 

V popoludňajších hodinách boli príjemným pestrením dňa plavba a súťaže na dračích lodiach na Váhu.

Zodp.: Mgr. Svoradová Lacinová

 
« StartPrev123NextEnd »

Page 1 of 3

© 2017 Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského, Piaristická 6, 949 01 Nitra, e-mail: skola@pgjknr.sk, Tel.: 037 2300200